Indicators on architekci zabrze You Should Know

Potraficie tylko obrzucać błotem innych i wkładać negatywne komenatrze w usta konkretnych osób!! A wiecie dlaczego ? Bo jestescie towarzystwem wzajemnej adoracji , która nie pojmuje, że są ludzie, kórzy mogą mieć inne zdanie niż wy ( poza wspominanymi przez was z nazwiska i zawodu powyżej)! Śmierdzi mi tutaj frustracją...

Po pierwsze uważam, że p. Filipiak jest ograniczona tylko i wyłącznie do tego, co widzi z okna. Jak dla mnie rynek wyglądał całkiem ładnie i można by tylko poprawić pewne detale jak wspomniane oświetlenie, rozwiązanie problemu (nie problemu?

Odnieść można było nawet wrażenie, że kluczowy przecież dla miasta projekt trzymany jest w tajemnicy.

Jak myślicie czy za nickiem paranormalny kryje się Staszek czy może redaktor konkurencji nasłany przez Staszka? a może jakiś inny przylizus... Staszka?;)

Nie może być pasa startowego, bo będzie sztuczna mgła! A później będziemy mięć drugi Smoleński.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nie może być pasa startowego, bo będzie sztuczna mgła! A później będziemy mięć drugi Smoleński.

Z drugiej strony, nawet najlepszym architektom przytrafić się może kiks. Doprawdy nie wiem, dlaczego Burmistrz postanowiła tak ryzykować swoim wizerunkiem. here Jeżeli rynek okaże się kosztowną klapą, na co wiele wskazuje, to jej nazwisko na zawsze zostanie z tą klapą powiązane. Ciekaw jestem, kto Pani Burmistrz w tej sprawie doradzał?

potrzebny jest akurat t a k i rynek jak w projekcie ? Jest jeszcze czas na ew. rozważenie koncepcji i zmiany ? To PROSIMY UM aby to wykonał !

Ogólnie to są poronione pomysły gospodarzy miasta, którzy chcą zapisać się w historii miasta. Szkoda tylko że za ten pomysł = niezbyt korzystnie !!!

Zastanawiają trzy rzeczy. Po pierwsze, projekt wybrano bez konkursu, co w tego typu realizacjach nie jest normą. Dzięki temu rynek w Wadowicach na dekady przybierze kształt narzucony przez wizję jednej osoby czy też studia. Tymczasem ranga tej realizacji jest na tyle duża, że organizacja konkursu była wręcz obowiązkiem miasta.

jest jeden plus - jeśli płyty będą podobne do tych przed galerią krakowską, to będzie gdzie pojeździć na rolkach ;)

2011-02-04 08:forty one Panie Faber czyzby Pan nie czytał gazet? Dwa lata temu projekt był wyłożony w urzedzie miejskim do konsultacji dla mieszkańców. Pisały o tym gazety, ja skorzystałam i zostawiłam swoje wnioski o zmiany i rzeczywiście ujeli je w projekcie z tego co widzę! Ludzie co wy wyprawiacie nie potraficie powiedziec nic merytorycznego, nikt nie odniósł się do moich psostrzeżeń dotyczacych kłamastwa jakim jest zarzucaie Miastu rzekome ukrywanie projektu!

Są to tak zwane wytyczne projektowe. Biorąc pod uwagę przedstawiony projekt rewitalizacji rynku w Wadowicach, można mieć wątpliwości, czy punktem wyjścia zaprezentowanej koncepcji były wspomniane wytyczne.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Indicators on architekci zabrze You Should Know”

Leave a Reply

Gravatar